Centrum Budowlane

do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt

Centrum Budowlane MARBET

45-831 Opole, ul. Wspólna 9
NIP 754-148-38-29
biuro@marbet-opole.pl
77 4572829, 77 4742384

Właściciel Beata Grygorowicz
biuro@marbet-opole.pl
606 138 278

Dyrektor ds. Sprzedaży Marcin Łuczak
marcin.luczak@marbet-opole.pl
668 310 282

Sekretariat

Specjalista ds. administracji i fakturowania
Magdalena Bartnik
m.bartnik@marbet-opole.pl
722 001 461

Specjalista ds. administracji i fakturowania
Patrycja Stefan
patrycja.stefan@marbet-opole.pl

Godziny otwarcia:
✓ Pn. – Pt. 7:00 – 17:00 hurtownia
✓ Pn. – Pt. 8:00 – 16:00 biuro
✓ So. 7:00 – 13:00

Hurt

Dyrektor działu sprzedaży Łukasz Woźniak
lukasz.wozniak@marbet-opole.pl
668 410 380

Specjalista ds. sprzedaży Anita Pilot
a.pilot@marbet-opole.pl
664 188 062

Specjalista ds. sprzedaży Michał Filipek
m.filipek@marbet-opole.pl
668 353 785

Akceptowane formy płatności:
✓ gotówka
✓ przelew

Detal

Kierownik działu sprzedaży Rafał Grygorowicz
r.grygorowicz@marbet-opole.pl
691 696 007

Specjalista ds. sprzedaży Jacek Głowacki
j.glowacki@marbet-opole.pl
721 313 231

Specjalista ds. sprzedaży Karol Adamiec
karol.adamiec@marbet-opole.pl
782 310 559

Specjalista ds. sprzedaży Radosław Wasilewski
r.wasilewski@marbet-opole.pl
722 003 390

Specjalista ds. sprzedaży Tomasz Szymecki
t.szymecki@marbet-opole.pl
722 002 307

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl